Autor:

Mc Kalyka

Utworzono:

15.04.2017

Obie drużyny od początku spotkania nastawiły się na wymianę ciosów. Mecz był dynamiczny i co chwilę przenosiliśmy się spod jednej bramki pod drugą, a bramkarze mieli pełne ręce roboty. W9. minucie naprowadzenie wyszedł RetosBus. Proform wykorzystał zamieszanie w polu karnym powstałe po rzucie wolnym i w 16. minucie doprowadził do remisu, który utrzymał się do końca pierwszej połowy. Po przerwie wciąż oglądaliśmy zacięte widowisko, lecz żadna ze stron nie potrafiła przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść. W 37. minucie RetosBus kolejny raz uzyskał korzystny wynik 2:1, wycofał się do obrony i czekał na„dobicie” przeciwnika z kontrataku. Proform naciskał i dopiął swego. W45. minucie wyrównał, a w ostatniej akcji meczu, po zagraniu ręką w polu karnym przez Artura Paska, jedenastkę na bramkę pewnie zamienił Artur Karpowicz i zapewnił swojej drużynie zwycięstwo.